Registered 2024 competitors - "SPORT APPLICATION"

CONFIRMED applications for participation are marked green (completed registration)

NO. Competitor Country Trail
1. Attila Tarján (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
2. Alexey Vdovin (SRB) Serbia Ultra Trail Marathon (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA points
3. Aleksandar Đurović (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
4. Aleksandar Oparnica (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
5. Ana Dobrasinovic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
6. Aleksandr Pakalev (SRB) Serbia Trainee Southern Trail (22km; D+/-898m) - 1 ITRA point
7. Ana Savić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
8. Amer Kahvedzic (BIH) Bosnia and Herzegovina Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
9. Attila Lipniczky (HUN) Hungary Ultra Extreme Trail (134km,:D+/- 5.720m) - 5 ITRA points
10. Aleksandar Tomic (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
11. Mircea Anton Corban (ROU) Romania Ultra Extreme Trail (134km,:D+/- 5.720m) - 5 ITRA points
12. Andrija Vukov (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
13. Aleksandar Jovanoski (NED) Netherlands Small East Extreme Trail (42km; D+/-2.090m) - 2 ITRA points
14. Aleksandar Radovanović (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
15. Anna Abraham (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
16. Aleksandar Pecarski (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
17. Aleksandar Vukmirović (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
18. Aleksa Vidović (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
19. Adrian Nasradi (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
20. Aleksandar Stankov (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
21. Anes Hadziibrahimovic (BIH) Bosnia and Herzegovina Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
22. Aleksei Krylov (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
23. Andrija Nikolić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
24. Aleksandar Stojaković (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
25. Anita Spasojević (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
26. Anna Davidovski (GER) Germany Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
27. Aleksandar Mitic (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
28. Aleksandar Kesegi (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
29. Adrijana Štec (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
30. Aleksandra Trbić (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
31. Aurela Šimudvarac Luči (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
32. Anna Őrsi (HUN) Hungary Ultra Extreme Trail (134km,:D+/- 5.720m) - 5 ITRA points
33. Ana Grbic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
34. Aleksa Minarski (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
35. Aleksandar Sekulić (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
36. Andrija Burlic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
37. Bela Dudaš (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
38. Balint Elblinger (HUN) Hungary Ultra Extreme Trail (134km,:D+/- 5.720m) - 5 ITRA points
39. Bojan Jovančić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
40. Bela Lakatoš (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
41. Bojana Pavlovic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
42. Balázs Mészáros dr. (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
43. Blagoje Pašić (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
44. Bojana Lasković (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
45. Boban Pantović (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
46. Bojan Bokic (SRB) Serbia Ultra Trail Marathon (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA points
47. Bojan Jocic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
48. Boris Činčurak (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
49. Balint Orsi (HUN) Hungary Ultra Extreme Trail (134km,:D+/- 5.720m) - 5 ITRA points
50. Bojan Bozic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
51. Branislav Jovičić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
52. Branislav Utvic (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
53. Bojan Stojanović (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
54. Bojana Savić (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
55. Benedikt Ritter (GER) Germany Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
56. Branko Ćebić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
57. Branko Ćebić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
58. Bojan Božić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
59. Branislava Pavkov (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
60. Časlav Stjepić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
61. Cvetomir Bankov (BUL) Bulgaria Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points
62. Aleksandra Coka Mijanović (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
63. Cila Pecarski (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
64. Damir Kovacevic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
65. Djordje Pantić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
66. Dragana Babic (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
67. Dražan Beader (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
68. Daniel Tomić (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
69. Dejan Topić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
70. Dragan Lazić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
71. Damir Pavlović (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
72. Dusko Trifkovic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
73. Darko Golijanin (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
74. Đurađ Bjelić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
75. David Kostić (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
76. Darko Lončar (BIH) Bosnia and Herzegovina Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
77. Dragana Radulovic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
78. Dusan Zamurovic (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
79. Danijela Stamenkovic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
80. Dušan Radojčin (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
81. Dragana Bulajic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
82. Đorđe Lazarević (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
83. Damir Ulovec (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
84. Danijela Stojic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
85. Danijel Cupać (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
86. Danijela Stamenković (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
87. Danijela Aušperger (CRO) Croatia Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points
88. Đorđe Žutić (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
89. Dragan Grujić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
90. Davorin Škoflanc (SLO) Slovenia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
91. Dmitrii Kusterskii (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
92. Davor Vidović (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
93. Dušan Čudić (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
94. Dániel Tumbász Loketity Loketity (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
95. Daniela Černi (SLO) Slovenia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
96. DAVOR DEDIĆ (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
97. Dejan Paj (SLO) Slovenia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
98. Djordje Ojdanic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
99. Dejan Tomić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
100. Dino Kamaric (BIH) Bosnia and Herzegovina Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
101. Dusan Kecman (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
102. Dobrila Janković (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
103. Dusan Savic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
104. Dejan Savić (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
105. Djordje Jovanović (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
106. Dušan Kosijer (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
107. Danilo Tomić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
108. Dejan Vračarić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
109. Djordje Cenić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
110. Djordje Kovacevic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
111. Đorđe Marjanović (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
112. Dragana Milanovic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
113. Darko Jocić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
114. Dragana Tabaković (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
115. Damir Rađa (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
116. Dušan Banjac (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
117. Dušan Radojčin (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
118. Dušan Radojčin (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
119. Elvira Tarján (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
120. Elizabeta Knežević (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
121. Ekaterina Pakaleva (SRB) Serbia Trainee Southern Trail (22km; D+/-898m) - 1 ITRA point
122. Nikola Eror Eror (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
123. Egor Ruchnikov (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
124. Endre Hodik (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
125. Eszter Halupa (HUN) Hungary Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
126. Eva Hamar (HUN) Hungary Small East Extreme Trail (42km; D+/-2.090m) - 2 ITRA points
127. Filip Petrović (BIH) Bosnia and Herzegovina Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
128. Ferenc Törőcsik (HUN) Hungary Ultra Trail Marathon (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA points
129. Filip Stevanovic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
130. Filip Stojaković (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
131. Friderika Veres (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
132. Gregory FAGOT (FRA) France Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points
133. Goran Šoć (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
134. Goran Gligorijevic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
135. Goran Lukic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
136. Groh Christian (SUI) Switzerland Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points
137. Goran Tintor (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
138. Gábor Tóth Ugyonka (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
139. Gligorije Zajic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
140. Gordana Novaković (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
141. Gabrijela Vojnović (CRO) Croatia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
142. Goran Lukic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
143. Goran Đurić (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
144. Goran Uverić (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
145. Grigorii Amelin (SRB) Serbia Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points
146. Goran Josimovic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
147. Goran Banjac (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
148. Goran Dragosavljevic (CRO) Croatia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
149. Helena Tegeltija (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
150. Huba Šarandi (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
151. Igor Milosavljevic (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
152. Ivan Cingel (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
153. Ioannis KONSTANTINIDIS (GRE) Greece Ultra Trail Marathon (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA points
154. Ivana Cenerić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
155. Imre Kiss (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
156. Ilija Savic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
157. Irina Kulakova (RUS) Russian Federation Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points
158. Ivan Vasov (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
159. Ivica Rakić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
160. Ines Zeljo (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
161. Ivana Vidaković (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
162. Ivan Bukonja (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
163. Ilija Knežević (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
164. Jaroslav Brtka - Brkss (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
165. Jovana Kalamković (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
166. Jovana Paroški (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
167. Jan Vida (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
168. Jovan Vukčević (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
169. Jelena Jovanovic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
170. József Borsos (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
171. Jasmina Tekic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
172. Jovan Todorović (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
173. Jovan Vuletić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
174. Jovan Petronijevic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
175. Jagoš Golubović (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
176. Jovica Markovic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
177. Kornel Čaki (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
178. Katarina Jezdić (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
179. Kornél Bakos (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
180. Kristijan Koncar (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
181. Kristina Popović (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
182. Luka Dukic (SLO) Slovenia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
183. Luka Milekić (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
184. Lazar Djukic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
185. Lada Covic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
186. Laslo Bariček (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
187. Luka Čanji (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
188. Lazar Janković (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
189. Lucija Štefanić (CRO) Croatia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
190. László Kotlár (HUN) Hungary Ultra Extreme Trail (134km,:D+/- 5.720m) - 5 ITRA points
191. Lena Bahat (CRO) Croatia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
192. Marko Ivanković (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
193. Mile Košutić (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
194. Milan Glavonić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
195. Milos Stanojevic (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
196. Miroslav Špringelj (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
197. Miodrag Šljapić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
198. Milena Bojovic (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
199. Mario Milosev (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
200. Magdalena Čejková (CZE) Czech Republic Ultra Extreme Trail (134km,:D+/- 5.720m) - 5 ITRA points
201. Mile Košutić (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
202. Matej Perkov (CRO) Croatia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
203. Milan Marković (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
204. Miodrag Lepojević (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
205. Miladin Trifković (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
206. Marko Kostic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
207. Marijan Kaučič (SLO) Slovenia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
208. Miloš Veleušić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
209. Marko Sajić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
210. Marko Radišić (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
211. Milos Petrovic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
212. Milojka Ponoćko (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
213. Mladen Dvornić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
214. Mile Marjanović (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
215. Milos Tomic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
216. Marko Miladinović (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
217. Matija Mladenovic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
218. Miodrag Miljkovic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
219. MATEJ NIDORFER (SLO) Slovenia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
220. Milan Alanović (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
221. Marina Brkić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
222. Márk Lutring (HUN) Hungary Ultra Extreme Trail (134km,:D+/- 5.720m) - 5 ITRA points
223. Mariia Ruchnikova (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
224. Milan Vitas (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
225. Marija Aleksic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
226. Milenko Borić Herget (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
227. Marko Prelić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
228. Miloš Sinadinović (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
229. Marko Popin (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
230. Miroslav Liscevic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
231. Milijan Dimitrijević (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
232. Milan Nedeljkovic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
233. Milan Dobrota (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
234. Milana Matlak (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
235. Mateja Maček (SLO) Slovenia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
236. Marija Samardzic (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
237. Milan Sekulic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
238. Miloš Tomić (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
239. Marko Arsic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
240. Mirko Pavkov (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
241. Milan Šumanović (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
242. Marjeta Gomilšak (SLO) Slovenia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
243. Milan Mirković (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
244. Milica Milošević (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
245. Marija Pavkov (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
246. Milan Đorđević (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
247. Maksim Milkov (SRB) Serbia Trainee Southern Trail (22km; D+/-898m) - 1 ITRA point
248. Milivoj Maličević (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
249. Milan Vrtunski (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
250. Mihailo Bugarski (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
251. Marko Dejanovic (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
252. Milica Sentic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
253. Miroslav Inđić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
254. Marko Todorović (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
255. Marina Utvic (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
256. Milica Zbućnović (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
257. Mihailo Burlic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
258. Nemanja Vasiljevic (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
259. Nikola Pavlov (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
260. Nenad Monarov (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
261. Nikola Minić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
262. Nemanja Todorov (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
263. Nikita Puzankov (SRB) Serbia Trainee Southern Trail (22km; D+/-898m) - 1 ITRA point
264. Natalia Popova (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
265. Novelja Korać (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
266. Natalia Gelshtein Kiss (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
267. Nenad Orlović (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
268. Nemanja Marunić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
269. Nikola Vuković (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
270. Nevena Anić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
271. Neda Dupor (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
272. Nenad Vlajković (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
273. Nadja Štetin (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
274. Nenad Janicijevic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
275. Nikola Basic (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
276. Nemanja Katić (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
277. Nemanja Mijic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
278. Novica Pjanović (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
279. Nebojša Đurković (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
280. Nedeljko Tomanovic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
281. Nenad Radičević (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
282. Nebojša Vučković (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
283. Nikola Božikić (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
284. Nikola Pavlovic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
285. Neven Cuk (IRL) Ireland Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
286. Nastasija Kesegi (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
287. Nenad Ilić (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
288. Nikola Nesic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
289. Nikola Vuković (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
290. Nenad Obradovic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
291. Nikola Milanović (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
292. Ognjen Bugarčić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
293. Ognjen Petrovic (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
294. Ognjen Kes (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
295. Ognjen Jevtović (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
296. Ognjen Jevtović (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
297. Olivera Šimudvarac (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
298. Pavle Jovanov (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
299. Predrag Lukić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
300. Pavel Tugarinov (SRB) Serbia Trainee Southern Trail (22km; D+/-898m) - 1 ITRA point
301. Petar Blažin (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
302. Petar Šokčić (CRO) Croatia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
303. Marijana Pavlovic Pavlovic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
304. Predrag Pavić (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
305. Razvan Novac (ROU) Romania Trainee Southern Trail (22km; D+/-898m) - 1 ITRA point
306. Radek Dvořák (CZE) Czech Republic Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points
307. Rajko Šurlan (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
308. Renat Mannanov (KAZ) Kazakhstan Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
309. Radoslav Katić (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
310. Rinat Gainullov (RUS) Russian Federation Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points
311. Radislava Vlajković (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
312. Stefan Cokic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
313. Slobodan Atanasov (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
314. Sladjana Dečermić (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
315. Strahinja Marjanović (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
316. Sonja Sabados (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
317. Sergei Kniazhentcev (KAZ) Kazakhstan Ultra Trail Marathon (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA points
318. Saša Markov (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
319. Samo Kraševec (SLO) Slovenia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
320. Stevan Keseić (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
321. Stefan Todorović (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
322. Sanja Sić Zagorščak (CRO) Croatia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
323. Strahinja Perišić (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
324. SASA BOJANIC (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
325. Srđan Skorković (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
326. Stefan Balog (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
327. Stefan Pavlovic (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
328. Slobodan Jovin (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
329. Stanislav Mijatovic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
330. Stefan Pašić (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
331. Szabolcs Ozsvár (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
332. Stefan Ilić (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
333. Sanja Trivunović (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
334. Stefan Vuković (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
335. Slavko Herbut (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
336. Slobodan Vuković (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
337. Strahinja Padejski (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
338. Sonja Sabados (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
339. Slaven Vukasovic (CRO) Croatia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
340. Strahinja Ris (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
341. Sreta Riđošić (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
342. STANISLAV TRIAŠKA (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
343. Srđan Savić (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
344. Slobodan Jovanović (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
345. Srecko Gomilsak (SLO) Slovenia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
346. Siniša Medić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
347. Srđan Tolimir (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
348. Stevan Pavkov (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
349. Sinisa Jaksic (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
350. Stanislav Kranjec (SLO) Slovenia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
351. Tatjana Marjanović (SRB) Serbia Ultra maraton (107 km; D+/- 5.020m) - 4 ITRA poena
352. Tibor Pap (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
353. Tiina Helminen (FIN) Finland Small East Extreme Trail (42km; D+/-2.090m) - 2 ITRA points
354. Tatjana Razumnaja (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
355. Tatiana Tauberger (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
356. Tamara Lacković (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
357. Tamara Sekulić (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
358. Ugljesa Nikolic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
359. Uroš Andrić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
360. Vladimir Grujic (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
361. Viktor Škorić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
362. Vlasta Poljovka (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
363. Vili Helminen (FIN) Finland Small East Extreme Trail (42km; D+/-2.090m) - 2 ITRA points
364. Veljko Branković (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
365. Velimir Maravic (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
366. Vladimir Milaković (BIH) Bosnia and Herzegovina Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
367. Vladimir Čarapić (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
368. Velibor Ćirić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
369. Viktor Milošević (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
370. Veselin Bulajic (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
371. Vasilij Abrosimov (SRB) Serbia Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points
372. Vladimir Kuznetsov (SRB) Serbia Trainee Southern Trail (22km; D+/-898m) - 1 ITRA point
373. Vladimir Antović (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
374. Victor Trusov (SRB) Serbia Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points
375. Vladimir Belanovic (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
376. Vesna Knežić (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
377. Viktor Szandi (HUN) Hungary Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points
378. Velibor Radulović (BIH) Bosnia and Herzegovina Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
379. Viktoria Deak (HUN) Hungary Ultra Trail Marathon (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA points
380. Viktorija Simić (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
381. Vojislav Medić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
382. Vojislav Dimitrijević (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
383. Vukašin Janković (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
384. Vukašin Mitrović (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
385. Vladimir Zečević (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
386. Yang Zhao (SUI) Switzerland Small East Extreme Trail (42km; D+/-2.090m) - 2 ITRA points
387. Zoran Držaić (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
388. Željko Petrović (BIH) Bosnia and Herzegovina Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
389. Željka Dobrosavljević (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
390. Željko Mileusnić (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
391. Zalan Šarandi (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
392. Zoran Čobanović (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
393. Zoran Jakovljev (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
394. Zoran Udovčić (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
395. Zoltan Horvat (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
396. Zoran Ovcin (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
397. ivan penavić (CRO) Croatia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
398. Арсеније Родић (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
399. Бојан Степић (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
400. Бранислава Опачић (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena
401. Верица Ћорић (SRB) Serbia Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena
402. Драган Продановић (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
403. Зоран Зељковић (SRB) Serbia Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena
404. Звоне Јовкела (SRB) Serbia Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen
405. Игор Стогов (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
406. Немања Марунић (SRB) Serbia Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena
407. Филип Живановић (SRB) Serbia Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena