Prijavljeni takmičari 2019 - ''SPORT PRIJAVA''

Zelenom boju su označene POTVRĐENE prijave za učešće (evidentirana uplata kotizacije)

RB. Takmičar Staza
1. Goran Milenković Srednji južni maraton
2. Časlav Mihajlović Ultra ekstremni maraton
3. Zagorka Marić Medium Eastern Marathon
4. Darko Arsenijević Veliki istočni maraton
5. Milos Beronja Ultra ekstremni maraton
6. Milan Babić Ultra ekstremni maraton
7. Jelena Radosavljevic Ultra ekstremni maraton
8. Zoran Udovčić Ultra ekstremni maraton
9. Dejan Milković Ultra ekstremni maraton
10. Željko Simaković Ultra maraton
11. Ljubomir Nikolić Ultra maraton
12. Marko Bićanić Ultra ekstremni maraton
13. Alfred Abraham Mali istočni ekstremni maraton
14. Samanta Gilice Ultra maraton
15. Srđan Savić Ultra maraton
16. Dušan Mijatović Ultra maraton
17. Savić Srđan Ultra maraton
18. Kasama Sukthong Ultra ekstremni maraton
19. Željko Vrbovčan Ultra ekstremni maraton
20. GORAN LUKIC Ultra maraton
21. Nenad Mitrović Ultra ekstremni maraton
22. Zoran Kurdija Ultra ekstremni maraton
23. Biljana Čonkić Veliki istočni maraton
24. Vendlener Ivan Veliki istočni maraton
25. Djordje Vuckovic Ultra marathon
26. Dalibor Plisnić Mali istočni ekstremni maraton
27. Aleksandar Mitic Ultra ekstremni maraton
28. Marko Crnogorac Ultra ekstremni maraton
29. Vladimir Milojevic Ultra ekstremni maraton
30. Ilija Knežević Ultra ekstremni maraton
31. Nedic Mladen Great Eastern Marathon
32. Zoltan Šokčić Ultra ekstremni maraton
33. Željko Pavlović Ultra ekstremni maraton
34. Tamara Prijić Ultra ekstremni maraton
35. Nenad RAKIĆ Ultra maraton
36. Sedat Serce Small Eastern Extreme Marathon
37. Yusuf Biltekin Small Eastern Extreme Marathon
38. Filip Stojanović Srednji južni maraton
39. lazar lazarevic Ultra ekstremni maraton
40. Nenad Orlović Srednji istočni maraton
41. Dejan Ivanov Srednji istočni maraton
42. Posdarie Dragos Ultra extreme marathon
43. Sandra Juhaz Ultra ekstremni maraton
44. Jana Rančev Ultra ekstremni maraton
45. Nikola Videnovic Ultra extreme marathon
46. Milan Babić Ultra maraton
47. Marko Bićanić Srednji istočni maraton
48. Costea Marius Ultra extreme marathon
49. Marina Petrović Mali istočni ekstremni maraton
50. Ljubomir Brkic Mali istočni ekstremni maraton
51. Dragan Božić Ultra maraton
52. Vladimir Japundza Mali istočni ekstremni maraton
53. Dragan Lazić Ultra ekstremni maraton
54. Dragan Lazić Ultra maraton
55. Nenad Glusac Ultra maraton
56. Dragan Petrović Mali istočni ekstremni maraton