Prijavljeni takmičari 2024 - ''SPORT PRIJAVA''
Zelenom boju su označene POTVRĐENE prijave za učešće (evidentirana uplata kotizacije)
RB. | Takmičar | Drżava | Staza |
---|---|---|---|
1. | Attila Tarján | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
2. | Alexey Vdovin | (SRB) Serbia | Ultra Trail Marathon (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA points |
3. | Aleksandar Oparnica | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
4. | Ana Dobrasinovic | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
5. | Aleksandr Pakalev | (SRB) Serbia | Trainee Southern Trail (22km; D+/-898m) - 1 ITRA point |
6. | Ana Savić | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
7. | Amer Kahvedzic | (BIH) Bosnia and Herzegovina | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
8. | Attila Lipniczky | (HUN) Hungary | Ultra Extreme Trail (134km,:D+/- 5.720m) - 5 ITRA points |
9. | Aleksandar Tomic | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
10. | Mircea Anton Corban | (ROU) Romania | Ultra Extreme Trail (134km,:D+/- 5.720m) - 5 ITRA points |
11. | Andrija Vukov | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
12. | Aleksandar Jovanoski | (NED) Netherlands | Small East Extreme Trail (42km; D+/-2.090m) - 2 ITRA points |
13. | Bela Dudaš | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
14. | Balint Elblinger | (HUN) Hungary | Ultra Extreme Trail (134km,:D+/- 5.720m) - 5 ITRA points |
15. | Bojan Jovančić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
16. | Bela Lakatoš | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
17. | Bojana Pavlovic | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
18. | Balázs Mészáros dr. | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
19. | Blagoje Pašić | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
20. | Časlav Stjepić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
21. | Damir Kovacevic | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
22. | Djordje Pantić | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
23. | Dragana Babic | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
24. | Dražan Beader | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
25. | Daniel Tomić | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
26. | Dejan Topić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
27. | Dragan Lazić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
28. | Damir Pavlović | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
29. | Dusko Trifkovic | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
30. | Darko Golijanin | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
31. | Đurađ Bjelić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
32. | David Kostić | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
33. | Darko Lončar | (BIH) Bosnia and Herzegovina | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
34. | Dragana Radulovic | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
35. | Dusan Zamurovic | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
36. | Danijela Stamenkovic | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
37. | Dušan Radojčin | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
38. | Dragana Bulajic | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
39. | Đorđe Lazarević | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
40. | Damir Ulovec | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
41. | Danijela Stojic | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
42. | Danijel Cupać | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
43. | Elvira Tarján | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
44. | Elizabeta Knežević | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
45. | Ekaterina Pakaleva | (SRB) Serbia | Trainee Southern Trail (22km; D+/-898m) - 1 ITRA point |
46. | Nikola Eror Eror | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
47. | Egor Ruchnikov | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
48. | Filip Petrović | (BIH) Bosnia and Herzegovina | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
49. | Gregory FAGOT | (FRA) France | Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points |
50. | Goran Šoć | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
51. | Goran Gligorijevic | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
52. | Goran Lukic | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
53. | Groh Christian | (SUI) Switzerland | Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points |
54. | Igor Milosavljevic | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
55. | Ivan Cingel | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
56. | Ioannis KONSTANTINIDIS | (GRE) Greece | Ultra Trail Marathon (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA points |
57. | Ivana Cenerić | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
58. | Imre Kiss | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
59. | Jaroslav Brtka - Brkss | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
60. | Jovana Kalamković | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
61. | Kornel Čaki | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
62. | Luka Dukic | (SLO) Slovenia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
63. | Luka Milekić | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
64. | Lazar Djukic | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
65. | Lada Covic | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
66. | Laslo Bariček | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
67. | Marko Ivanković | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
68. | Mile Košutić | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
69. | Milan Glavonić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
70. | Milos Stanojevic | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
71. | Miroslav Špringelj | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
72. | Miodrag Šljapić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
73. | Milena Bojovic | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
74. | Mario Milosev | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
75. | Magdalena Čejková | (CZE) Czech Republic | Ultra Extreme Trail (134km,:D+/- 5.720m) - 5 ITRA points |
76. | Mile Košutić | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
77. | Matej Perkov | (CRO) Croatia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
78. | Milan Marković | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
79. | Miodrag Lepojević | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
80. | Miladin Trifković | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
81. | Marko Kostic | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
82. | Marijan Kaučič | (SLO) Slovenia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
83. | Miloš Veleušić | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
84. | Marko Sajić | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
85. | Marko Radišić | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
86. | Milos Petrovic | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
87. | Milojka Ponoćko | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
88. | Mladen Dvornić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
89. | Mile Marjanović | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
90. | Milos Tomic | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
91. | Marko Miladinović | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
92. | Matija Mladenovic | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
93. | Miodrag Miljkovic | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
94. | MATEJ NIDORFER | (SLO) Slovenia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
95. | Milan Alanović | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
96. | Marina Brkić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
97. | Márk Lutring | (HUN) Hungary | Ultra Extreme Trail (134km,:D+/- 5.720m) - 5 ITRA points |
98. | Mariia Ruchnikova | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
99. | Nemanja Vasiljevic | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
100. | Nikola Pavlov | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
101. | Nenad Monarov | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
102. | Nikola Minić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
103. | Nemanja Todorov | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
104. | Nikita Puzankov | (SRB) Serbia | Trainee Southern Trail (22km; D+/-898m) - 1 ITRA point |
105. | Natalia Popova | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
106. | Novelja Korać | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
107. | Natalia Gelshtein Kiss | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
108. | Nenad Orlović | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
109. | Nemanja Marunić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
110. | Nikola Vuković | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
111. | Nevena Anić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
112. | Neda Dupor | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
113. | Ognjen Bugarčić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
114. | Pavle Jovanov | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
115. | Razvan Novac | (ROU) Romania | Trainee Southern Trail (22km; D+/-898m) - 1 ITRA point |
116. | Radek Dvořák | (CZE) Czech Republic | Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points |
117. | Rajko Šurlan | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
118. | Renat Mannanov | (KAZ) Kazakhstan | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
119. | Radoslav Katić | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
120. | Stefan Cokic | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
121. | Slobodan Atanasov | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
122. | Sladjana Dečermić | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
123. | Strahinja Marjanović | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
124. | Sonja Sabados | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
125. | Sergei Kniazhentcev | (KAZ) Kazakhstan | Ultra Trail Marathon (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA points |
126. | Saša Markov | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
127. | Samo Kraševec | (SLO) Slovenia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
128. | Stevan Keseić | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
129. | Stefan Todorović | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
130. | Sanja Sić Zagorščak | (CRO) Croatia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
131. | Strahinja Perišić | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
132. | SASA BOJANIC | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
133. | Srđan Skorković | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
134. | Stefan Balog | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
135. | Stefan Pavlovic | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
136. | Slobodan Jovin | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
137. | Stanislav Mijatovic | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
138. | Stefan Pašić | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
139. | Tatjana Marjanović | (SRB) Serbia | Ultra maraton (107 km; D+/- 5.020m) - 4 ITRA poena |
140. | Tibor Pap | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
141. | Tiina Helminen | (FIN) Finland | Small East Extreme Trail (42km; D+/-2.090m) - 2 ITRA points |
142. | Vladimir Grujic | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
143. | Viktor Škorić | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
144. | Vlasta Poljovka | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
145. | Vili Helminen | (FIN) Finland | Small East Extreme Trail (42km; D+/-2.090m) - 2 ITRA points |
146. | Veljko Branković | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
147. | Velimir Maravic | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
148. | Vladimir Milaković | (BIH) Bosnia and Herzegovina | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
149. | Vladimir Čarapić | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
150. | Velibor Ćirić | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
151. | Viktor Milošević | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
152. | Veselin Bulajic | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
153. | Vasilij Abrosimov | (SRB) Serbia | Medium East Trail (59km; D+/- 2.160m) - 3 ITRA points |
154. | Vladimir Kuznetsov | (SRB) Serbia | Trainee Southern Trail (22km; D+/-898m) - 1 ITRA point |
155. | Zoran Držaić | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
156. | Željko Petrović | (BIH) Bosnia and Herzegovina | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
157. | Александар Ђуровић | (SRB) Serbia | Ultra ekstremni maraton (134km; D+/- 5.720m) - 5 ITRA poena |
158. | Зоран Зељковић | (SRB) Serbia | Ultra maraton (108km; D+/- 4.120m) - 4 ITRA poena |
159. | Звоне Јовкела | (SRB) Serbia | Pripravnički južni maraton (22km; D+/- 898m) - 1 ITRA poen |
160. | Игор Стогов | (SRB) Serbia | Mali istočni ekstremni maraton (42.2km; D+/- 2.090m) - 2 ITRA poena |
161. | Филип Живановић | (SRB) Serbia | Srednji istočni maraton (59km; D+/- 2.140m) - 3 ITRA poena |
online prijava
Zatvaranje individualne “Sport prijave“ i preuzimanje Startnih paketa
Individualna “Sport prijava“ (za staze: Ultra ekstremni maraton, Ultra maraton, Srednji istočni maraton, Mali…
Više InformacijaPrevoz do starta maratona
U subotu (27. April 2024.) organizovani prevoz je obezbeđen od 6 časova iz Novog…
Više Informacija